AIESEC Історія

AIESEC Історія
1945
Війна!
Найжахливіший момент в історії людства…

1946-1949
Світ зруйнований та виснажений після війни. Світ тоді – фізична та політична Руїна.

Війна відібрала 55 мільйонів життів, скалічила 35 мільйонів та 3 мільйони осіб зникло. Ціле покоління лідерів загинуло…

Нова генерація лідерів повинна була відродитись для того щоб, відбудовувати суспільство… Було необхідно підготувати молодь всього світу до викликів, що чекають на них у майбутньому, та до змін, що обов’язково відбудуться.

Невелика группа студентів усвідомила, що міжнародний обмін є рішенням, яке допоможе виростити лідерів та заповнити порожнечу між країнами…

Все почалось в 1948 році з організації, що була покликана розвивати «дружні стосунки» між людьми різних країн, зараз є глобальною асоціацією, членами якої на даний момент є 100 країн та територій.

1949
Засновнки AIESEC почали будувати організацію з 1946 року, але чіткі цілі та бачення діяльності були визначені на початку 1948 року, а потім і в 1949 на Стокгольмському Конгресі.

З цього моменту офіційно створено AIESEC (Association Internationale des Etudiants en Sciences Economiques et Commerciales), та затверджено основні засади створеної фундації.

У 1949 році 89 студентів долучились до програми обміну та з того часу міжнародні стажування були визначені як основна діяльність організації.

Через декілька років все більше і більше країн приєднувалися до AIESEC, що зробило організацію глобальною за дуже короткий проміжок часу. Будучи присутньою на всіх континентах, AIESEC стала найбільшою студентською організацією в світі.

Кількість студентів та організацій, залучених до міжнародної програми обміну, швидко та постійно зростала. До кінця 1960 року було реалізовано 2467 стажувань,а наприкінці 1970 – 4232 стажування.

1961-1976
Для підвищення якості стажувань в 1961 році з ініціативи AIESEC в Німеччині почали організовуватись семінари по підготовці студентів та молодих спеціалістів до майбутнього стажування. Це було позитивно сприйнято іншими країнами, так само як і запропонований загальний набір тем для семінару. Вони були переважно економічного спрямування, і це вперше AIESEC звертався до особливих питань в його заявленій діяльності в неполітичний спосіб.

В 1976 році була започаткована програма «International Theme Programme», що спрямувала всі міжнародні, регіональні та локальні семінари не тільки на розвиток стажувань, але й на специфічні теми, такі як міжнародна торгівля, управління, довгостроковий розвиток, підприємництво та корпоративна соціальна відповідальність. Поступово організація даних семінарів стала основою дільності AIESEC.

1989
Початок переговорів Міжнародного Комітету AIESEC з представниками СРСР про вступ СРСР до організації. Навесні 1989 року на Міжнародному Конгресі у Квебеці, Канада, AIESEC СРСР був офіційно прийнятий в організацію.

1994
Офіційно затверджено вступ України в організацію AIESEC. Першим Президентом AIESEC в Україні стала Оксана Чорная. Так це почалося в Україні…

90-ті
Наприкінці 90-х років було прийнято, що приорітетною діяльністю AIESEC повинна бути реалізація міжнародних стажувань, так як саме ця програма вносить найбільший вклад в розвиток студентів, членів організації, а також інших зацікавлених сторін.

В процес реалізації стажувань почали активно впроваджуватись інформаційні системи. Перша версія такої системи називалась «Insight I» і була запущена в роботу в 1997 році, а оновлена «Insight II» — в 2001 році. Дані кроки привели до швидкого зростання кількості та якості реалізованих стажувань.

Сьогодні
Постійно вдосконалюючись, сьогодні AIESEC є міжнародною платформою для молодих людей, що сприяє виявленню та розвитку їх потенціалу.

Наш інноваційний підхід до розвитку молоді зосереджується на активній лідерській ролі, розвитку персональних та професійних якостей, побудови мережі контактів та вмінні вносити позитивні зміни в суспільство. Це забезпечується завдяки міжнародній платформі можливостей, що надає 5000 можливостей лідерства, 3500 міжнародних стажувань за кордоном, 350 конференцій щороку та віртуальні інструменти для побудови комунікаційної мережі.

В Україні представництва організації працюють у 17 найбільших містах – Києві, Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Одесі, Дніпропетровську, Черкасах, Бердянську, Донецьку, Маріуполі, Харкові, Сімферополі, Севастополі, Кіровограді, Луганську? Ужгороді та Рівному. Загалом в Україні у діяльності асоціації залучено больше 500 активних молодих людей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *