AIESEC Особливість

Особливість AIESEC

Наш інноваційний підхід в розвитку молоді спрямований на проактивну роль, розвиток особистих та професійних якостей, побудову мережі контактів та вмінні вносити позитивні зміни. Ми здійснюємо це через міжнародну платформу можливостей, що надає нам 5000 лідерських можливостей, 4000 можливостей працювати за кордоном, 350 конференцій та віртуальні інструменти для побудови комунікаційної мережі.

AIESEC Особливість

Платформа AIESEC дозволяє молодим людям розкрити їх власний досвід через доступні можливості. В результаті, в основному, це 1-5 річний досвід, який забезпечує молодь наступними навиками та знаннями:

Досвід лідерства
Через управління в більше ніж 700 офісах на локальному, національному та міжнародних рівнях, члени організації AIESEC мають можливості управляти командою в різних сферах діяльності, планувати, приймати рішення, виступати на публіці та втілювати свої ідеї в життя.

Багатофункціональні навики
Члени організації AIESEC отримують практичний досвід у всіх аспектах поточної діяльності органзації, включаючи навики продажу і маркетингу, робота з клієнтами, залучення людей, оцінювання, бюджетування, планування, управління проектами, навики презентації і більше. Практичний досвід в такій широкій сфері діяльності – унікальний, поки ти отримуєш освіту в університеті.

Ефективність
Те, як ми управляємо глобальною організацією з таким вражаючим масштабом програм та практично 100% змін є неймовірним вкладом нашого членства. Члени AIESEC витрачають близько 15-30 годин в тиждень для роботи в організації, відвідуючи одночасно університет, частково працюючи, приділяючи час сім’ї та друзям. Вони вчаться, як управляти своїм часом, встановлювати приорітети та вирішувати незліченну кількість завдань.

Глобальність та різноманітність
Через управління нашою програмою обміну та взаємодією на наших глобальних on-line платформах, пересічний член AIESEC працює та комунікує щодня з людьми з усього світу. Практично всі члени AIESEC спілкуються більше ніж одною мовою та здобули міжнарожний досвід. Члени AIESEC вчаться працювати ефективно в різноманітних середовищах та дивитись на життя з глобальної перспективи.

Самосвідомість
Спрямований на роздуми та самопізнання, AIESEC надає простір та створює підтримку для кожного індивіда у постановці цілей, забезпеченні вправами для самоусвідомлення та розвитку особистого бачення. Надихаюче середовище підштовхує членів організації до встановлення суті, ким вони є і яку роль вони б хотіли грати в майбутньому.

AIESEC Особливість

Саме це встановлює характерну відмінність AIESEC, що дає людям з AIESEC досвідом перевагу над іншими молодими людьми і що змушує їх відігравати важливу роль в роботі та суспільстві.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *