AIESEC Підхід

Підхід AIESEC надає молодим людям можливість розкрити та розвинути св ій потенціал через якісний досвід проходження всіх стадій організації, який полягає у кількох основних принципах.
Цей підхід базується на тих можливостях, які AIESEC надає сьогодні. Він допомагає розвинути молодь , яка має бажання і можливість здійснювати позитивний вплив на суспільство.

AIESEC Підхід

AIESEC досвід

На цій діаграмі прослідковуються різні стадії досвіду AIESEC.
Всі члени AIESEC проходять через офіційне залучення у діяльність організації, і лише потім починаються брати на себе відповідальність у певній сфері.
Потім вони можуть вибирати між лідерською позицією і роботою закордоном , або й пройти обидві ці стадії за бажанням.
Останній крок у досвіді AIESEC – спрямування у майбутнє – здобуття навиків, натхнення та налагодження мережі особистих контактів з метою здійснення позитивного впливу на суспільство.

AIESEC досвід та можливості, які він надає, підкріплені 5 ключовими принципами. Ці принципи викладені нижче:

Активна роль
AIESEC надає розмаїття можливостей і підтримку у досягненні певних цілей, але члени організації самі відповідають за використання більшості з цих можливостей .
Кожний індивід бере на себе відповідальність за свій особистий розвиток у організації і за розвиток самої організації. Лише завдяки спільним зусиллям та відданості всіх залучених в діяльність організації, ми можемо надати стільки можливостей – понад 350 конференцій, 3500 стажувань, понад 5000 лідерських позицій щорічно, а також багато інших проектів та заходів.

Розвиток самопізнання та особистого бачення
Ми вважаємо, що молоді необхідно багато часу та підтримки, щоб дати відповідь на основні запитання : «Що для мене важливо?» та «Який внесок я хочу зробити у світ?». AIESEC надає цю необхідну підтримку у визначенні і збільшенні амбіцій молодих людей шляхом менторства, вправ на визначення особистого бачення, середовища, що надихає та пропонує насичений досвід, який кидає виклик їхньому світосприйняттю і своїй ролі у ньому.

Розвиток здібностей
Через конференції, міжнародну програму стажувань, управління представництвами AIESEC по всьому світу, ми надаємо молодим людям можливості отримати теоретичні знання та навики в найрізноманітніших сферах та застосовувати ці знання на практиці.

Створення мережі
Мережі допомагають налагодити контакт з молоддю і компаніями всього світу та підтримують молодих людей у їх починаннях, досягненні цілей, шляхом участі у конференціях, міжнародних програмах стажувань та іншої діяльності.
За допомогою конференцій, інноваційних оn-line платформ та постійно зростаючої мережі випускників, AIESEC надає можливості молодим людям створити глобальну мережу для підтримки в їхньому професійному та особистому розвитку.

Новий погляд на світ
Унікальний досвід AIESEC кардинально змінює погляди молодих людей на світ . Міжнародність організації та її розмаїття розширює кругозір , дозволяє побачити світ по-новому і підштовхнути до нових шляхів вирішення існуючих проблем.
Загалом, ми надаємо молоді, залученій у нашу діяльність таким досвідом, який не лише розвиває їх потенціал як особистостей, але й допомагає їх направляти, маючи на меті через їх діяльність позитивно вплинути на суспільство.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *