AIESEC Платформа

AIESEC Платформа складається з безлічі різноманітних можливостей, за допомогою яких кожний вибудовує свій власний AIESEC досвід. В той же час ця платформа допомагає нашим партнерам отримати доступ до талановитих людей. Поміж цих можливостей можемо виділити такі: лідерський досвід, стажування за кордоном, освітні мережі, конференції і підтримка у само вдосконаленні.

Разом з принципами, які закладені в AIESEC Підході, ця Платформа надає можливість молодим людям розкрити та розвинути свій потенціал для того, щоб зайняти лідерські позиції і зробити позитивний внесок у суспільство.

Стажування за кордоном – можливість працювати за кордоном є ключовим елементом платформи нашої організації, за допомогою якого здобувається безцінний досвід. Щорічно ми надаємо можливість 4000 членам нашої організації пройти стажування за кордоном в таких сферах як управління, інформаційні технології, освіта, суспільство.

Освітні мережі – допомагають різним зацікавленим сторонам збиратись разом з метою розвитку навичок та знання в тих сферах, які їх цікавлять, а також з метою створення мережі контактів серед однодумців та людей зі схожими поглядами на життя, цінностями та переконаннями. Зараз працюють освітні мережі на такі тематики: соціальна відповідальність бізнесу, підприємництво, фінанси, ВІЛ/СНІД, освіта.

Лідерський досвід – через управління понад 700 представництвами AIESEC на локальному, національному та міжнародному рівнях ми щорічно пропонуємо біля 5000 лідерських позицій для членів організації. Члени AIESEC отримують цінний практичний досвід в сфері менеджменту та лідерства.

Конференції – щорічно ми організовуємо приблизно 350 конференцій з освітньою та розвиваючою метою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *