AIESEC Сутність

Наша Природа
AIESEC — міжнародна неполітична, неприбуткова, незалежна, керована студентами освітня організація. Члени AIESEC зацікавлені у лідерстві, менеджменті та вирішенні глобальних проблем. AIESEC не дискримінує на основі раси, кольору шкіри, статі, сексуальної орієнтації, віросповідання, релігій, національного та етнічного походження.

Наша Місія
Мир та реалізація потенціалу людини.

Наша Роль
Наша організація надає можливість молодим людям зі всього світу віднайти та розвинути свій потенціал з метою позитивного впливу на суспільство.

Наша Основна Діяльність
AIESEC надає членам організації можливість здобути цілісний досвід розвитку за допомогою лідерських позицій, міжнародної програми стажувань та залучення до глобального освітнього процесу.

Наші Цінності

Activating Leadership
Ми прагнемо у всьому бути прикладом і надихаємо лідерство своїми діями та результатами. Ми беремо на себе відповідальність за нашу участь у розвитку потенціалу інших людей.

Demonstrating Integrity
Ми послідовні та відкриті у наших рішеннях та діях. Ми показуємо нашу відданість, здійснюючи усю діяльність відповідно нашій філософії.

Living Diversity
Ми вчимося у найрізноманітніших ситуаціях, прагнемо використовувати різні точки зору нашого багатокультурного суспільства. Ми поважаємо і активно підтримуємо особистий внесок кожної людини.

Enjoying Participation
Ми працюємо активно, енергійно та з ентузіазмом, тим самим створюючи динамічну атмосферу і середовище в організації. Ми отримуємо задоволення від роботи та залучення у діяльність в AIESEC.

Striving for Excellence
Ми прагнемо забезпечити найвищу якість у всіх аспектах нашої діяльності. Наш інноваційний і творчий підхід сприяють постійному вдосконаленню організації.

Acting Sustainably
Ми впевнено і врівноважено працюємо для розвитку нашої організації та суспільства. Наші рішення у великій мірі залежать від потреб майбутніх поколінь.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *