Молодь

AIESEC — це міжнародна організація, що надає можливість молодим людям віднайти та розвинути свій потенціал для здійснення позитивного впливу на суспільство.

Співпрацюючи з понад 3000 організаціями у більш ніж 1100 університетах 100 країн, AIESEC довів свою унікальність та інноваційний підхід до пошуку успішних студентів і випускників зі всього світу.

Наш підхід до залучення молодих людей полягає у постійному залученні у роботу та співпрацю більше 23000 молодих людей . AIESEC щороку надає їм можливість реалізувати себе у:
— лідерських позиціях
— конференціях
— професійних стажуваннях за кордоном.

Підхід AIESEC надає молодим людям можливість розкрити та розвинути свій потенціал через якісний досвід проходження всіх стадій організації, який полягає у кількох основних принципах.

Відповідальність , що її беруть на себе члени AIESEC, відображається у розвитку проактивності та керівних посадах в організації. AIESEC надає розмаїття можливостей і підтримку у досягненні певних цілей, але члени організації самі відповідають за використання більшості з цих можливостей. Кожен бере на себе відповідальність за свій особистий розвиток у організації і за розвиток самої організації. Лише завдяки спільним зусиллям та відданості всіх залучених в діяльність організації, ми можемо надати стільки можливостей щорічно, а також здійснити багато інших проектів. Участь у такій діяльності надає можливість збільшити теоретичні знання у широкому спектрі функціональних і персональних навиків, а також можливість застосувати ці знання на практиці.

Самовдосконалення досягають, створюючи особистий план розвитку, ставлячи і виконуючи свої цілі. AIESEC надає необхідну підтримку у визначенні і збільшенні амбіцій молодих людей шляхом менторства, вправ на визначення особистого бачення, середовища, що надихає та пропонує насичений досвід, який кидає виклик їхньому світосприйняттю і своїй ролі у ньому.

Мережі допомагають налагодити контакт з молоддю і компаніями всього світу та підтримують молодих людей у їх починаннях і досягненні цілей шляхом участі у конференціях, міжнародних програмах стажувань та іншої діяльності.

Міжнародність організації та її розмаїття розширює кругозір, дозволяє побачити світ по новому і підштовхнути до нових шляхів вирішення існуючих проблем.

Загалом, ми надаємо молоді, залученій у нашу діяльність такий досвідй, який не лише розвиває їх потенціал як особистостей, але й допомагає їх направляти, маючи на меті через їх діяльність позитивно вплинути на суспільство.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *