Членство

У всіх це буває по-різному: хтось випадково потрапляє в аудиторію університету, де проводиться AIESEC-презентація, хтось мріє про членство в AIESEC ще зі школи… У будь якому випадку, ці люди опиняються у потрібному місці у потрібний час. Там і тоді, де починається нова точка відліку… Коли життя починає дивувати кожної хвилини.

Членство

Можливо, ти був на одному з наших проектів, чи почув про AIESEC від друзів, або просто побачив незвичний плакат AIESEC, блукаючи коридорами університету чи просторами Інтернету. У будь-якому випадку, те, що ти почув чи побачив, здається тобі досить незрозумілим, але цікавим… Що це за організація? На чому вона тримається вже майже 60 років? Керується лише студентами у 95 країнах? Вони мають інструменти для вирішення глобальних проблем? Самостійно організовують проекти, до яких залучаються від 30 до 600 людей, та ще й у міжнародних масштабах? Вони вчаться поряд зі мною? Я можу стати одним із них?

Ти вмієш правильно ставити запитання чи знаходиш на них відповіді?

Це залежить від тебе, як завжди. Від тебе залежить також те, чи станеш ти одним із кандидатів на вступ до найбільшої міжнародної молодіжної організації. Зацікавлений? Тоді ми дамо тобі підказки щодо вступу до AIESEC.

Для того щоб потрапити до організації потрібно пройти декілька етапів відбору, а саме:

1. Відбір по аплікаційним формам. Заповнити її ви можете, завантаживши з веб сайту ( завантажити ), або на презентаціях AIESEC, що будуть проходити на тижні з 26 лютого по 3 березня у декількох ВНЗ м. Києва. Якщо ви заповнюєте аплікаційну форму в електроному вигляді, то вам потрібно її надіслати на kyiv(at)aiesec.net до 3 березня .

2. Проходження інтерв’ю. У разі якщо ваша аплікаційна форма буде відібрана, представники AIESEC зв’яжуться з вами та домовляться про час та місце проведення інтерв’ю. Інтерв’ю будуть відбуватися впродовж тижня із 5 до 9 березня.

3. Дводенний тренінг-семінар (Local Training Seminar). На цьому етапі відбувається більш глибоке знайомство з організацією та її членами, а також розпочинається освітній цикл. Тренінг-семінар проходитиме 10-11 березня на базі відпочинку під Києвом.

4. Випробувальний термін. Наступні 3 тижні проходить випробувальний термін. У цей час ви залучаєтеся до усіх заходів, що відбуваються в організації, берете на себе першу відповідальність, знайомитися з іншими членами організації. Головним завданням випробувального терміну є допомогти визначитися із майбутнім напрямком роботи та проектом, у який ви будете залучатися.

У тебе ще є багато питань? Тоді приходить на презентації AIESEC , на яких ти зможеш докладно почути про організацію не лише від її членів, а й від представників провідних компаній, які з нами співпрацюють, від випускників AIESEC, від молоді з інших країн, що зараз проходять стажування у Києві, а також отримати відповіді на твої запитання. Дати та місця презентацій ви зможете знайти на веб сайті у кінці січня.

Для того щоб більше дізнатися про організацію та нашу діяльність вартує також відвідати Дискусійні клуби , що будуть проходити з 19 по 23 лютого у різних університетах міста Києва. Дискусійні клуби будуть проводитися на теми, що є дотичними до проектів, над якими зараз працюють, або будуть працювати члени організації. Більше про дискусійні клуби можна почитати тут . Завітай на дискусійний клуб та отримай унікальну можливість познайомитися з іншими молодими людьми, що мають схожі з тобою інтереси, поспілкуватися з експертом на певну тему. Інформація про час, місця та теми дискусійних клубів також буде доступно на веб сайті у кінці січня.

Перші 2-3 місяці в організації для нових людей є дуже насиченими з точки зору отримання великої кількості корисної цікавої інформації та знайомства з новими людьми з айсекерами всієї України та інших куточків світу. Ти побачиш світ з іншого боку, будеш робити таке, чого раніше від себе не чекав, будеш поступово розуміти, куди і як рухатись далі…

Ми знаємо, що цей процес вступу виглядає доволі складним та багато етапним, але насправді все це проходить дуже доброзичливо і з користю в першу чергу для тебе. І колись, напевно, ти дякуватимеш собі за той перший крок. Отож, зроби його! До зустрічі!

З усіх запитань стосовно членства в AIESEC звертайтеся до Катерини Єрмак за електроною адресою kate.yermak(at)aiesec.net.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *