Саморозвиток

AIESEC приваблює молодих людей саме тоді, коли вони починають стикаються з питаннями, які визначають їхні амбіції й напрямок у майбутньому. Роль AIESEС — забезпечити підтримку й досвід, що вплине на стиль мислення й вивільнить прихований потенціал.

Саморозвиток

Самоаналіз:

— Формулювання мети — ми хочемо, щоб наші члени бачили зв’язок між своїми особистими цілями й своєю роботою в AIESEC, розвиваючи в собі в такий спосіб навички постановки цілей.
— Створення власного бачення — ми допомагаємо створенню бачення шляхом надання інформації, а також проведення різних тренінгів і дискусій.
— Наставництво — ми створюємо наставницькі відносини, щоб надати кожному зворотний зв’язок, а так само можливість оцінити свій досвід і свої досягнення.

Захопливий життєвий досвід:

— Стажування, що є зміною — можливість жити й працювати в іншій країні, що дає вам нові перспективи, а, до того ж, й можливість побачити світ.
— Лідерство — це звичайне явище в AIESEC. є моменти, коли інші бачать цінність у твоїй ідеї або можливості її реалізації. Вони висловлюють довіру й надають тобі можливість зробите те, що саме ти хочеш зробити в даній ситуації.
— Вплив натхнення — за допомогою конференцій і контакту з іншими людьми під час семінарів AIESEC забезпечує тебе сплеском емоцій для глобального мислення.

Чому це важливо?
Питання такого характеру відбирає чимало часу й зусиль, щоб дати на нього відповідь. AIESEC надає можливість членам організації одержати найкраще навчання й величезний досвід у всьому. Чим краще ти знаєш себе, тим більше ти одержиш від AIESEC. Ясна мета — це перший крок до реалізації плану.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *