Стажування

Міжнародні Програми Стажувань

Are you looking for a summer job or a life changing experience?

Міжнародна програма стажувань – найбільш інтенсивний процес міжнародного обміну, який ми пропонуємо і який об’єднує міжнародну мережу AIESEC. Кожного року ми надаємо понад 4000 членам організації можливість жити та працювати закордоном , в галузі управління, інформаційних технологій, освіти та розвитку.

Етапи стажування:
Відбір – після приєднання до нашої організації та участі у діяльності AIESEC, ви отримуєте змогу самі взяти участь у міжнародній програмі стажувань у одній з 92 країн світу.
Підготовка – AIESEC надає необхідну підтримку і забезпечує культурний та освітній процес, щоб підготувати вас до життя та праці закордоном.
Пошук – ви отримуєте необхідний багаж знань та доступ до віртуальної бази даних стажувань, що дозволить вам узгодити всі деталі щодо терміну, регіону та спеціалізації майбутнього стажування.
Інтеграція – члени представництва AIESEC в країні, що приймає стажера, допомагають йому адаптуватися до життя у новому середовищі шляхом залучення до культурних та соціальних заходів.
Реінтеграція – AIESEC допомагає вам пройти процес адаптації після повернення до рідної країни та пропонує подальше залучення у різноманітних проектах і діяльності організації.
Види міжнародних програм стажувань:
Management – стажування, спрямоване на вивчення та покращення знань в таких сферах як бізнес адміністрація, маркетинг, фінанси, аудит, менеджмент проектів та людські ресурси.
Development – зазвичай відбувається в НУО (неурядових організаціях). Стажування спрямоване на розвиток соціальної відповідальності і культурне пізнання.
Technical – стажування, спрямоване на розвиток таких вмінь і навичок, як менеджмент і створення веб ресурсів, комп’ютерні технології.
Educational – стажування, спрямоване на створення навчального плану, освіту, вчителювання і консультації в секторі освіти.

Деталі та логістика:

термін стажування від 2-ох до 18 місяців
заробітня плата покриває всі витрати (окрім соціаоьних стажувань)
підбір триває 3-7 місяців
збір за оформлення аплікаційної форми варіюється відповідно кожної країни
вартість авіаперельоту не включена
До участі у програмі стажувань запрошуються студенти:

4-5 курсів, що є членами AIESEC у вашому локальному комітеті і активно залучаются в діяльність організації не менше 3-х місяців
з досконалим знанням іноземної мови (англійська – обов‘язково; знання німецької, польської, чеської – матимуть перевагу при відборі)
з хорошими академічними знаннями і практичними навиками (досвід роботи розглядається як одна із переваг, однак не є визначальним при відборі)
Партнери по обміну:

PwC, DHL, Electrolux, ABN-AMRO, Microsoft, Novartis, Ashoka, Kraft, Alcatel, InBev, Coca Cola Africa, VISA, і тисячі нших по всьому світу.

Приклади стажувань
Цей пошуковий інструмент, показує приклади AIESEC стажувань, реалізовані в 2005. Це найбільш поширені пропозиції AIESEC стажувань, що здійснюються кожного року. Ознайомившись з ними, Ви зможете скласти чітку уяву щодо видів та умов AIESEC стажувань. Зауважте, що ви будете переадресовані від www.aiesec.org до нашої бази даних.

AIESEC портал для стажерів
Розділ для стажерів AIESEC розроблено саме для майбутніх стажерів AIESEC і тих, що ще пребувають у процесі налагодження свого стажування. На цьому порталі ви зможете дістати інформацію про характер стажування, познайомитись та поспілкуватись on-line з молодими людьми з усього світу, що перебувають на подібному стажуванні чи вже здобули цей міжнародний досвід.

Один комментарий

  1. Артем:

    Добрый день!
    Как возможно записаться на отбор на стажировку?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *