Партнерство

AIESEC – це міжнародна організація, що надає можливість молодим людям віднайти та розвинути свій потенціал для здійснення позитивного впливу на суспільство. За для досягнення цієї мети, AIESEC забезпечує понад 5000 лідерських позицій , організує більше 350 конференцій і керує програмую стажувань, що надає можливість 4 000 членів щорічно жити і працювати закордоном.

Залучуючи до співпраці понад 3 500 організацій , присутня в понад 1100 університетах і 100 країнах , AIESECявляє собою гарантований та інноваційний доступ до високо потенційних студентів і випускників вищих навчальних закладів по всьому світу.

Ми залучаємо та розвиваємо молодих людей з глобальним мисленням на ряду з тим даючи компаніям надзвичайну можливість взаємодіяти та контактувати молодь буквально з усіх куточків світу. Ми співпрацюємо з широко різноманітними організаціями, від мультинаціональних до малого бізнесу, неприбуткових недержавних до ООН.

В перелік наших діючих глобальних партнерів входять такі компанії, як наприклад: Alcatel , ABN AMRO , Cadbury — Schweppes , DHL , Electrolux , In Bev , P & G , PwC , UBS.

Дізнайтесь більше про наших глобальних партнерів.

«AIESEC, на мій погляд, це провідна організація всесвітнього масштабу рівня вищих учбових закладів, чиїм покликанням є особистий і професійний розвиток молодих лідерів . Наше партнерство з AIESEC привнесло надзвичайну енергію, глибину та розмах в нашу компанію.»

Ричард Л. Веірд
Head of International Human Recourses Department
PricewaterhouseCoopers

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *