Бренд роботодавця

Позиціювання компанії-роботодавця

Люди з чітким баченням та цілеспрямованою діяльністю будують провідні організації та заможні нації. По факти люди – це єдина довгострокова перевага будь-якої організації чи нації. Пошук талановитих осіб є нескінченним та заволодіння їми є визначаючим.

Але існує зростаюча розбіжність у потребі в цих майбутніх лідерах бізнесу та їхньою доступністю. Найбільше загострення цієї проблеми забезпечують недостатність практичних знань та обізнаності молодих людей. Сьогодні компанії розуміють необхідність інвестування в розвиток і залучення високо потенційних молодих людей, які справді становлять цінність завдяки своїй роботі і з тим готові створювати провідні організації.

Мережа AIESEC , що охоплює понад 23 000 стдентів та випускників вищих учбових закладів 100 країн світу , забезпечує унікальну можливість організаціям постійно взаємодіяти, привертати та залучати до себе високо потенційних талантів. AIESEC конференції та віртуальні ресурси надають організаціям можливість безпосередньо контактувати лідерів усієї глобальної мережі AIESEC.

Деякі шляхи взаємодії організацій з членами AIESEC:

— Спільна робота на Глобальних, Регіональних та Національних AIESEC конференціях
— Участь у Програмі Стажувань та початок Партнерства
— Впровадження відзнак Лідерства та Відмінності
— Залучення в Стратегічні Ініціативи AIESEC
— Взаємодія між старшими менеджерами та членами AIESEC

В світі не існує подібної організації, що забезпечує подібний глобальний доступ, рівень талановитості та обізнаності, а також такого розмаїття способів контактування молодих лідерів, як AIESEC.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *