Програма стажувань

Партнерство з Програми Стажувань – це надзвичайна можливість здобуття талановитих спеціалістів і водночас вигідне позиціювання компанії-роботодавця , що дозволяє вашій організації залучувати кращих із кращих з усієї глобальної мережі AIESEC за допомогою Програми AIESEC Стажувань.

AIESEC працюватиме з вашою організацією над встановленням специфічних вимог до кандидатів та розвитком стратегії їх залучення, щоб програма максимально відповідала вашим потребам. З боку AIESEC впроваджуватиметься відповідне позиціювання вашої компанії, підтримка у логістиці та інтеграції стажерів, виконуватиметься планування та звітність по плану та стратегіям партнерства з метою гарантування міцного утримання талантів саме всередині вашої компанії.

Як працює Партнерство з Програми Стажувань?
Визначення потреб. AIESEC працює з вашою організацією, визначає вимоги до потрібних спеціалістів: специфікація, географічне походження та службові обов’язки.
Зв’язок з найкращими спеціалістами. За допомогою позиціювання на наших віртуальних ресурсах, на конференціях та на цільових ринках AIESEC надає можливість доступу вашій організації до найкращих спеціалістів у нашій глобальній мережі.
Повне вирішення питань логістики та інтегрування стажера. Локальне представництво AIESEC вирішує питання отримання візи, зустрічі, транспортування, розміщення стажера, а також займається його інтеграцією у нове культурне середовище.
Моделювання, Звітність та Оцінка. Усі програми стажувань оцінюються з боку компанії і стажера завдяки наявній віртуальній програмі оцінок. Після чого ми розробляємо звіт та приклад досвіду, щоб змоделювати відносини між вашою компанією та AIESEC.
Подовження контракту. Програма розуміє під собою повноцінне залучення та випробування стажера всередині вашої організації. І вже відповідно до стратегічної потреби Ви маєте можливість подовжити контракт з програми стажувань у тій же країні або будь-яких інших.
Для отримання більш докладної інформації стосовно залучення вашої компанії до Партнерства з Програми Стажувань, будь ласка зв’яжіться з AIESEC в Україні.

Програма стажувань

Партнерство включає в себе:
Відповідальний сервіс з боку команди всередині AIESEC, що відповідає за партнерські стосунки.
Встановлення координатора, який займатиметься управлінням програми AIESEC саме всередині вашої організації.
Висвітлення партнерського бренду та наявних можливостей з приводу стажувань у міжнародній віртуальній платформі AIESEC.
Презентація партнерства у щорічному звіті перед щонайменш 500 лідерами AIESEC в Україні.

“Я дуже підтримую цю програму, бо вона дозволяє нам зустрітися з молодими ентузіастми-стажерами, які шукають можливості для розширення своїх горизонтів та також допомагають Electrolux задовольнити свої потреби у міжнародних талантах.”

Джоан Бугге,
Executive Vice-President Electrolux

“Зростаючи, будь-яка організація починає потребувати лідера з виключним драйвом , енергією та істинною пристрастю здійснити свій вклад. Партнерство з AIESEC створює унікальну можливість здобуття цих навичок.”

Джон Сандерленд,
Chairman, Cadbury Schweppes

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *