Семінар з розвитку лідерських якостей

25-29 липня у Києві відбудеться Всеукраїнська тренінг-конференція „Семінар з розвитку лідерських якостей”
Більшість людей вважає керівництво лідерами, але це не завжди так. Оскільки лідер – це не просто людина, яка керує. По-перше, це людина, яка мотивує, надихає, створює особливі взаємовідносини у команді тощо, а тільки по-друге, це людина, яка вибирає шлях, по якому треба йти. Нажаль цим якостям не навчають в університеті, а здобути самому їх доволі важко. Саме тому AIESEC щорічно проводить „Семінар з розвитку лідерських якостей”.

Семінар з розвитку лідерських якостей

Мета конференції – вдосконалення лідерських і професійних навичок студентів з подальшим використанням цих навичок для вирішення суспільних проблем.
Вперше Всеукраїнська тренінг-конференція з розвитку лідерських якостей була проведена в 1995 році. І вже впродовж 1 2 років на конференцію збирається активна молодь з усіх куточків України для того, щоб отримати знання від провідних фахівців у сферах лідерства, управління та маркетингу. Для того, щоб поспілкуватися зі справжніми лідерами нашої країни. Для того, щоб почати свій власний шлях лідера.
Учасниками конференції є проактивна молодь та члени громадських організацій, які на даний момент займають лідерську позицію або прагнуть здобути її незабаром, а також люди, які вже закінчили свою кар’єру в AIESEC .
Концепція конференції передбачає структуровану програму з логічною послідовністю викладу найактуальнішого матеріалу.

Цілі конференції:
— Формування розуміння учасниками конференції «феномену лідерства»;
— Вдосконалення лідерських і професійних навичок;
— Вмотивованість учасників конференції до подальшого самовдосконалення;
— Надання учасникам інструментів для позитивного впливу у середньому та малому бізнесі та соціальній сфері.
Формат конференції:

Конференція триває 4 дні у форматі лекцій, семінарів, тренінгів, робочих груп тощо. Впродовж перших трьох днів програма конференції розділена на 4 паралельні блоки: лідерство, маркетинг, HR та програма для тих людей, які випускаються з організації. Четвертий день передбачає 3 паралельних блоки: підприємництво, корпоративна соціальна відповідальність та особисті фінанси, у рамках яких буде розглянуто сучасний стан, перспективи та проблеми цих сфер.

Блоки програми
Лідерство
Лідерство – це сміливість, індивідуальність та драйв, який не порівнюється з жодною річчю у світі.
Лідерство – це прогрес та двигун бізнесу.
Лідерство – це мистецтво ведення людей до бажаної мети.
Феномен лідерства криється у спірному питанні: „Лідерство є вродженою ознакою, чи все ж таки ми виховуємо лідерів в самих собі і можемо набути основних характеристик лідера за допомогою наполегливої праці та самовдосконалення?”
Будучи прихильниками другої точки зору AIESEC виступає ініціатором величезної кількості освітніх проектів, одним з яких і є Всеукраїнська тренінг-конференція „Семінар з розвитку лідерських якостей”. Ми обстоюємо точку зору про необмежений потенціал розвитку людини, яка змінюючи себе, змінює і вдосконалює світ навколо себе, таким чином здійснюючи позитивний вплив на суспільство.

Маркетинг
У це широке поняття кожен вкладає щось своє: задоволення потреб споживачів, просування продукту або ідеї, стратегія компанії та її філософія…
Але спільним для всіх є розуміння того, що без розвитку маркетингу, без його проникнення в кожну сферу діяльності майбутнє кожної компанії виглядає мало привабливим.
Соціальна сфера безперечно потребує маркетингових заходів. Тут так само необхідно виявляти потреби та задовольняти їх, просувати ідеї, залучати спільноту… І маркетинг – це той потужний механізм, що дозволяє рухати діяльність вперед, адже зробити позитивний внесок у суспільство можливо тільки через інформування та залучення самого суспільства.
Саме тому AIESEC надає такої уваги маркетингу як у своїй діяльності, так і в освітніх конференціях. Маркетингові дослідження, комплекс просування, branding, event management, internet marketing – класичні елементи у некласичному поданні, які допомагають збагнути, що означає працювати в цьому захоплюючому напрямку та як його ефективно використовувати у своїй діяльності.

HR
Основа будь-якої діяльності — це люди. Люди, що працюють в компанії. Люди, що створюють продукт. Люди, що народжують ідеї.
Саме це робить напрям Human Resources першим та найактуальнішим поміж інших. Саме тому компанії вкладають величезні кошти на розвиток людей, оскільки – ці інвестиції безцінні.
Вивчення HR та його особливостей є пріоритетним напрямком для створення власної компанії і саме на це спрямований HR блок конференції. Він ставить за мету розглянути:
— чим власне є HR, які елементи до нього входять та як може виглядати його структура
— чому розвиток HR є настільки важливим для організації та компанії?
— рівень HR в Україні та його актуальність на сьогодні
— успішні приклади становлення та розвитку Human Resources в провідних компаніях

Для успішної роботи в бізнесі, для стрімкого розвитку компанії необхідними вимогами є плекання корпоративної культури, мотивація персоналу, особистий розвиток кожного працівника та інші важливі елементи, що складають HR.
Люди – це ключ до успіху компанії, люди – це рушійна сила, тому важливість HR не піддається сумнівам.
Отримавши логічно-пов’язаний багаж знань протягом 3 днів, учасники конференції будуть розподілені на три напрямки відповідно до своїх життєвих уподобань та кар’єрних амбіцій у майбутньому. Отже, четвертий день передбачає 3 паралельних блоки: підприємництво, корпоративно соціальна відповідальність та особисті фінанси, у рамках яких буде розглянуто сучасний стан, перспективи та проблеми цих сфер.

Heading for the future
Ця програма розрахована на людей, які в ближчому часі стануть випускниками організації (аламні).
На цей момент айсекери отримали необхідні навички, корисні знайомства, зробили не один проект у своєму айсек-житті, реалізували не одну задумку. Їх позитивний вклад у суспільство важко переоцінити.
Зазвичай айсекери одночасно закінчують навчання у ВНЗ та AIESEC — кар’єру і в найближчому часі їм прийдеться зробити вибір щодо свого майбутнього.
Саме тому ця програма робить акцент на постановці цілей, плануванню кар’єри та використання контактів, які вони мають. Також будуть тренінги з самобрендінгу, моделі компетенції, консультації з приводу власного бізнесу та гра у співбесіду при прийомі на роботу.

Корпоративно соціальна відповідальність
Мета: надати учасникам конференції необхідну інформацію про корпоративно соціальну відповідальність бізнесу, пояснити важливість та необхідність розвитку цього напрямку в сучасній Україні.
Корпоративно соціальна відповідальність – це гостре питання, яке виникає в кожної компанії. Філантропія / благочинність чи сутність компанії, її щоденні дії та багатовікові принципи? Сьогодні для того, щоб бути успішною компанією необхідно не тільки виробляти якісні товари, а й бути соціально відповідальною. Нажаль в Україні ця сфера малорозвинена і ми, молодь з активною громадською позицією, хочемо звернути на це увагу.

Підприємництво
Мета: надати учасникам конференції основну інформацію про те, що означає бути підприємцем в Україні, які інструменти можуть використовувати молоді підприємці при заснуванні та веденні бізнесу.
Актуальність підприємництва полягає у вразливій природі цієї сфери економіки. В той же час підприємництво в більшості передових країн здійснює найбільш вагомий вплив на розвиток країни в цілому. Як результат велика кількість молоді охоче присвятила б цьому своє життя.

Персональні фінанси
Мета: надати учасникам конференції необхідну інформації про персональні фінанси, як їх правильно розподіляти та використовувати.
Важливість цього блоку полягає в його всеохоплюючому характері. Чи вміємо ми витрачати так, як заробляти? Чи ефективно ми використовуємо свої ресурси? Успішна людина має знати відповіді на ці питання, саме тому ми розглядаємо цей блок питань.

Конференція бути проходити в комфортабельному санаторії „Зірка”, яка знаходиться у Ворзелі. База розташована в екологічно чистій парковій зоні, що надасть затишку для делегатів конференції.
Несподівані зустрічі, корисні знайомства, актуальна та необхідна інформація, яскраві приклади, близькість та доступність власних мрій – це тільки частина того, що знайде кожен делегат Всеукраїнської тренінг-конференції „Семінар з розвитку лідерських якостей”.

Один комментарий

 1. Ольга:

  доброго дня.
  Хочу відвідати ваш семінар. Скільки коштує?
  Прошу зателефонувати мені.
  Дякую
  067-762-62-64

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *