Skills Matter

Skills Matter – освітній проект з розвитку бізнес-навиків у молоді

Skills Matter

Студент … Сьогоднішній або вчорашній. На руках вже є або ось-ось буде диплом про вищу освіту: бакалавра, спеціаліста, магістра. В голові багато амбіцій, прагнень, ідей, не завжди чітка картинка свого майбутнього професійного життя, але тим не менш дуже хочеться знайти гарну роботу, вразити роботодавця своїми надзвичайними знаннями та вміннями й стрімко закрокувати по сходах своєї кар’єри. Але чогось не вистачає. Немає достатньо досвіду – звідки ж йому взятись, якщо студент так сумлінно працював й навчався в університеті, – впевненість в собі теж ще не сягає 100%. Він багато знає, проте не так багато вміє робити в реальних справах, у справжньому великому світі капіталізму.
Нам відома ця проблема, ми знаємо таких студентів. Ми хочемо допомогти їм відшукати ту останню цеглинку в будівництві себе, як успішної людини, готової до великого, складного, але й надзвичайно цікавого професійного життя. І ми знаємо, як це зробити!
Компанії… Готові платити хороші гроші, надавати всі умови для професійного та персонального розвитку своїх робітників, залучати до себе нові таланти, молодих та енергійних людей, але… На ринку робочої сили зовсім не просто знайти тих, хто Вам потрібен. Ви зацікавлені в розвитку та вихованні сьогоденної молоді задля отримання першокласних працівників завтра? Тоді в нас спільний шлях!

AIESEC у Києві презентує:
Повернення проекту «Skills Matter»

Мета проекту:
Допомогти молодим людям зрозуміти важливість володіння непрофесійними (м’якими) навичками, дізнатися про шляхи їх розвитку.

Цілі проекту:
— Замотивувати учасників проекту до подальшого саморозвитку, показати їм можливі шляхи для цього.
— Через комунікацію у медіа донести до молоді міста та України важливість володіння м’якими навичками.
— Підняти престижність третього сектору як можливості до отримання досвіду та саморозвитку.
— Зацікавити компанії у всебічному розвитку студентства як потенційних працівників.

Формат проекту:
Чотири молоді фахівці із різних країн світу разом із представниками корпоративного та некорпоративного сектору впродовж 2 місяців будуть працювати із студентами міста Києва над засвоєнням бізнес-навиків. Освітній процес охоплює 7 бізнес-навиків (тайм менеджмент, проектний менеджмент, навики ведення переговорів, презентаційні навики, робота в команді, постановка цілей, бізнес-етикет), а також включає в себе майстер-класи, семінари, коучинг, дискусії та практичні завдання.
Передбачається проведення 7 майстер-класів та 14 семінарів. Кожного нового тижня у фокусі уваги буде один навик: проводиться майстер-клас з основним теоретичним матеріалом, а після того 2 практичні заняття. Майстер-класи проводяться представниками бізнес-сектору, професійними тренерами тощо. Семінари проходять під керівництвом молодих спеціалістів з інших країн, які також мають іноземний досвід тренерської роботи.

Skills Matter

Проект розпочинається з конференції відкриття, учасниками якої є студенти кращих університетів міста Києва. Ціллю конференції є презентація проекту, зацікавлення студентів в подальшій участі та відбір учасників проекту. Конференції відкриття передує прес-конференція партнерів проекту, а також представників мас-медіа.
Під час проведення проекту учасники будуть працювати над власним міні-проектами, основна мета яких – застосування на практиці отриманих знань, створення студентам умов роботу в реальному житті, а також поширення інформації про проблематику бізнес-навиків серед молоді.
Підведення підсумків по проекту відбувається на офіційній конференції закриття.
Цільова аудиторія:

Цільовою аудиторією проекту є студенти старших курсів, магістратури або нещодавні випускники кращих ВУЗів Києву. На конференції відкриття планується присутність близько 150 учасників, з яких для подальшої участі в проекті буде відібрано 96 у відповідності до заповнених ними аплікаційних форм.
Це Ваш шанс
😉

Президент Організаційного комітету
Інна Вівич
[email protected]
+38 050 905 17 43

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *